Pomoc pri konfigurácii

Teplota osvetlenia

Teplá - 3000K
Biela neutrálna - 4000K
Biela studená - 5000K
True Tone Lights - Vyznačuje sa indexom reprodukcie farieb CRI +90. Indikátor CRI je vyjadrený číselne v rozsahu od 0 do 100lm čím vyššie je CRI, tým lepšie budú farby, nebudú skreslené a osvetlené predmety budú pôsobiť prirodzenejšie a budú vyzerať ako na slnku.

Čo je teplota svetla? Akú farbu svetla vybrať? | GOLED

 

LED pásy

Základné pásiky

Základný pás - Tradičný LED pás s LED diódami 2835, 60/m.

Lineárne LED pásy

Technológia LINEAR LED - pásy špeciálne vyrobené pre GAUDIA sú prvé LED pásy na trhu žiariace rovnomerným, lineárnym svetlom. Vďaka umiestneniu LED diód vychádza svetlo rovnomerne po celej dĺžke až 750 ks/m bez viditeľných jednotlivých bodov LED, čo zaručuje najvyššiu úroveň estetiky produktu.

LED pasy 

 

Typy skla

Clear je zrkadlo s veľmi vysokou odolnosťou voči okrajovej a bodovej korózii. Navyše bol vyrobený s rešpektom k planéte a človeku. Vďaka použitiu moderného výrobného procesu je bez olova a organických rozpúšťadiel a jeho polievanie eliminuje efekt preexponovania pri použití LED pásikov.

Gold je zlatý plech, ktorý svojím vzhľadom pripomína renesančné zrkadlá z leštených zlatých plátov. Povlak zlatej farby je zabezpečený teflónom, ktorý ich chráni pred korozívnymi účinkami vlhkosti.

Antique tabuľa je umelo narušená tabuľa. Nepravidelné vzory vám majú pripomínať sfarbenie spôsobené plynutím času. Podstavec zrkadla je zabezpečený teflónom, ktorý ho chráni pred korozívnym účinkom vlhkosti.

Typy skiel

 

Kozmetické zrkadlo

Kozmetické zrkadlo je jedným z najpraktickejších prvkov vybavenia kúpeľne. Zrkadlo s optimálnym 3-násobným alebo 5-násobným zväčšením s možnosťou inštalácie prídavného LED podsvietenia.
Je možné ho namontovať na miesto, ktoré si zvolí zákazník s prihliadnutím na minimálne vzdialenosti od okraja a ostatných komponentov zrkadla, ako je LED osvetlenie alebo hodiny. Priemer zrkadla s LED podsvietením je 17,5 cm; samotné podsvietenie má šírku 1,2 cm. 

 Kozmetické_zrkadlo

 

LED hodiny a meteostanica

LED digitálne hodiny s možnosťou montáže takmer na akékoľvek miesto na zrkadle, rozmer displeja 2x5cm. Hodiny vyžadujú nepretržité napájanie, aby ukazovali čas. Ak zrkadlo nemá vypínač, hodinky sa vypnú po vypnutí hlavného svetla. Vypnutie hodín zo zdroja napájania nespôsobí stratu uložených nastavení, t.j. času, dátumu, hodiny si pamätajú nastavenia.

Meteostanica zobrazuje teplotu, vnútornú a vonkajšiu vlhkosť. Má zabudované digitálne hodiny, ktoré sa nastavujú automaticky vďaka vstavanému rádiovému prijímaču. Zobrazuje aj aktuálne počasie.

Meteo Stanica

LED hodiny 

 

Dotykový vypínač

Senzorický spínač aktivovaný jemným dotykom prsta na symbol v tvare kruhu s priemerom 1,5 cm. Je inštalovaný v utesnenom kryte na zadnej strane zrkadla na vopred opieskovanom mieste. LED podsvietenie vám umožní ľahko nájsť vypínač v tmavej miestnosti. V prevádzkovom režime svieti na modro, v kľudovom režime na zeleno. Vypínač sa automaticky vypne 30 minút po zapnutí. Odporúča sa najmä na zariadenie hotelových a hosťovských izieb.

Dotykovy vypinač

 

Klasický vypínač

Klasický spínač vyznačujúci sa jednoduchosťou použitia a 100% spoľahlivosťou. Je namontovaný na zadnej strane zrkadla, vďaka čomu je na jeho úžitkovej strane neviditeľný a podčiarkuje tak minimalistický a moderný vzhľad produktu. Nemožno inštalovať do zrkadiel s obvodovým osvetlením.

Klasicky vypínač

 

Regulácia jasu

Umožňuje vám znížiť alebo zvýšiť intenzitu osvetlenia, aby ste dosiahli požadovaný efekt v danom momente. Nastavenie sa vykonáva tak, že sa prstom dotknete označenej oblasti a podržíte ju, kým nedosiahnete príslušný jas. Maximálna intenzita svetla je signalizovaná dvojitým bliknutím osvetlenia. Typ regulátora závisí od modelu zrkadla.

Regulacia jasu

 

Výhrevná fólia

Tenká podložka vyrobená z vysoko kvalitného plastu. Nalepený na zadnej strane zrkadla ohrieva sklo a bráni jeho zahmlievaniu. Užitočné najmä pri kúpaní.

Vyhrevna folia

Tradičný vypínač výhrevnej fólie je umiestnený v pravom rohu za sklom zrkadla. Funguje to na báze 0-1.

vyhrevna-klasicky

Dotykový vypínač výhrevnej fólie je umiestnený na skle zrkadla. Je označený ikonou podložky. Po zapnutí funguje 30 minút. Po uplynutí tejto doby sa automaticky vypne.

vyhrevna dotykovy

Auto-control vykurovacej rohože - technológia vyvinutá spoločnosťou GAUDIA, ktorá pracuje bezúdržbovým spôsobom. Na základe merania vlhkosti vzduchu tento systém automaticky spustí vykurovaciu rohož, aby sa zabránilo zaroseniu zrkadla. Výsledkom je, že zrkadlový povrch chránený podložkou zostáva po celý čas suchý.

automaticka

 

 

Elektrická zásuvka

Zásuvka namontovaná na boku zrkadla umožňuje nielen pohodlné oholenie elektrickým holiacim strojčekom, ale aj pripojenie fénu či nabíjanie mobilného telefónu.

elektricka zasuvka

  

Bezpečnostná fólia

Zrkadlá polepené certifikovanou fóliou zostávajú pri rozbití nedotknuté, čím sa minimalizuje riziko poranenia.

bezpečnostna folia

 

Nano technológia

Špeciálne vyvinutá technológia, ktorá preniká do štruktúry skla a chráni zrkadlo pred nečistotami a vlhkosťou. Od povrchu odráža čiastočky vody a prachu, vďaka čomu zostáva zrkadlo čisté dlhú dobu. Prípadné čistenie skla je navyše veľmi jednoduché. Všetko, čo potrebujete, je navlhčená handrička. POZNÁMKA: Nano vrstva nechráni zrkadlo, akonáhle sa zahmlí.

 Nano Technologia_1

 

Ambientné podsvietenie

Doplnkový systém LED osvetlenia jemne osvetľuje priestor okolo zrkadla a za zrkadlom. Vďaka tomu je zdôraznená textúra steny a obkladov, ale aj samotná miestnosť je jemne presvetlená. Praktickým doplnkom je inštalácia samostatného tradičného vypínača, vďaka ktorému môžeme zapnúť iba ambiente osvetlenie – užitočné najmä pri nočnom používaní kúpeľne. Farba svetla - rovnaká ako osvetlenie zrkadla. Na osvetlenie sú použité LED diódy SMD2835.

Screenshot 2022-04-05 at 23.18.15

 

Indukčná nabíjačka

Prvotriedna indukčná nabíjačka s kovovým povrchom vám umožní nabíjať telefón pri každodennom používaní zrkadla. Nabíjanie prebieha veľmi rýchlo vďaka dvojitým cievkam. Vďaka vstavanému USB portu je možné nabíjať aj iné zariadenia. Stanica spĺňa všetky požiadavky noriem. WPC QI, EN 62479 a INCNIRP, Napätie: 5V-2400 mA V.

Screenshot 2022-04-05 at 23.27.22

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz