Zrkadlo Naria LED

Novinka
185 € 185 € bez DPH
6-8 týždňov
Typ skla ?
Typ LED pásika ?
Stmievač ?
Teplota osvetlenia ?
Výhrevná fólia proti roseniu ?
Vypínač ?
Kozmetické zrkadlo ?
Bezpečnostná fólia ?
Indukčná nabíjačka ?
LED hodiny ?
Nano technológia ?
Šírka dolná
Šírka horná
Výška ľavá
Výška pravá

Šikmé zrkadlo Naria LED je riešením, ktoré vám umožní usporiadať náročné priestory v podkroví. Možnosť konfigurácie každých 0,5 cm výšky bokov a šírky spodného a horného okraja umožňuje vytvoriť LED zrkadlo pre konkrétnu veľkosť. Vaša kúpeľňa v podkroví vďaka tomu získa elegantný, ucelený vzhľad.

Ak potrebujete vysvetlenie ku konfigurácii zrkadla, využite našu podstránku Pomoc pri konfigurácii

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Inštaláciou veľkej zrkadlovej tabule priestor opticky zväčšíte a dodáte mu jedinečný vzhľad.
Použitie moderných, silných LED pásikov a inovatívny dizajn zaručujú optimálne osvetlenie, ktoré vám umožní vykonávať dokonalé líčenie a iné skrášľovacie ošetrenia. Model Naria bol vyrobený z najkvalitnejších belgických tabúľ, ktoré sa vyznačujú výnimočnou transparentnosťou. Odraz v zrkadle bude preto veľmi výrazný. Ak si navyše vyberiete vykurovaciu rohož, zaobstaráte si priehľadnú tabuľu aj v kúpeľni plnej pary.

Elegantné LED zrkadlá do kúpeľní v podkroví
Moderné LED zrkadlá rezané na rozmery šikmej steny v kúpeľni sú riešením, ktoré umožňuje efektívne usporiadanie náročných priestorov v podkroví. Možnosť konfigurácie každých 0,5 cm výšky bočníc a šírky spodného a horného okraja umožňuje vytvoriť LED zrkadlo pre konkrétny rozmer. Vďaka tomu získa podkrovná kúpeľňa elegantný, ucelený vzhľad. Veľká veľkosť zrkadla s LED diódami opticky zväčší priestor a dodá interiéru svetlosť. Model vyrobený na mieru je možné umiestniť po celej ploche steny a vytvoriť tak harmonický štýl. Použitie silného LED osvetlenia pod pieskovanými, mliečnymi plochami umožňuje rozptýlené svetlo, ktoré bude dobre fungovať pri každodenných ošetreniach. Šikmé zrkadlá z kolekcie GAUDIA sú vyrábané na individuálnu objednávku s dôrazom na každý detail spracovania.

LED zrkadlá na mieru pre moderné šikmé kúpeľne
Šikmé kúpeľne sú priestory, ktoré si vyžadujú jedinečné riešenia usporiadania. Vďaka možnosti objednať si LED zrkadlo so sklonom na mieru už nie je problém vytvoriť si interiér snov. Stačí si vybrať ľavú a pravú výšku, ako aj hornú a dolnú šírku, aby sa vybraný model dokonale prispôsobil vašim potrebám. LED šikmé zrkadlá v kolekcii GAUDIA môžu byť vybavené mnohými praktickými doplnkami vrátane LED hodín a meteostanice, Bluetooth reproduktorov a indukčnej nabíjačky. Každé z LED zrkadiel vyrobených na mieru je možné chrániť aj bezpečnostnou fóliou a vybaviť vyhrievacou rohožou zaisťujúcou transparentný odraz bez zahmlievania skiel. Personalizované LED zrkadlá GAUDIA kombinujú vynikajúci dizajn a inovatívne technológie a vytvárajú elegantné kompozície, ktoré dodajú štýl každému interiéru.

Dodatočné parametre

Kategória: Atypické zrkadlá s LED
Záruka: 2 roky
Farba: číra
Materiál: sklo
Štýl osvetlenia: LED
Tvar: Atypické

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz